ריח רע זבל

ריח רע אשר נובע בשל הזבל שנזרק מדי יום ביומו על ידי דיירי הבניין ,יכול להוות פצצת סירחון של ממש .הריח נוצר לרוב בשל תחזוקה לקויה ואי ציות להוראות היצרן ,פסולת אשר גרמה לסתימה בין הקומות של הבניין ,אוכל אשר נדבק לדפנות של הבניין והחל לגדל עליו מושבות של חיידקים אשר יכולות להזיק לבריאות הדיירים ועוד .בדרך כלל מקור הבעיה ברוב הפעמים נמצא בחדר הדחסן ,באמצעות שטיפת קיטור ומים חמים בתוספת חומרי ניקיון להסרת שומנים וחיטוי נכון אחת לחודש ,ניתן להפחית את הריחות הרעים עד לכדאי אפס .כמו כן ישנו צורך במערכת אוורור אשר תספק פתרון חסכוני ונוח לטיהור וחיטוי האוויר בחדרי הזבל וכמו גם דחסניות אשר אוגרות מדי יום ביומו כמויות אדירות של זבל המושלך דרך הפיר לתוך הדחסניות .מערכת זו מבטלת את הריח העז השורר בחדרי הזבל והן במעלה הפיר העובר אל קומות המגורים ,והמטריד ביותר שהוא עלול להוות פגיעה באיכות החיים של הדיירים ואף בבריאותם .

כיצד בעצם נוצר ריח רע בחדר הזבל ?

מדי יום נשלכות כמויות פסולת אדירות לתוך הפיר של השוט ,הידר למטה אל תוך חדר הדחסן .   מדי פעם נוצרת סתימה והדיירים שלא במודע ממשיכים להשליך פסולת אל תור השוט וגורמים לסתימה להיות קשה יותר לפתיחה ,ולגרום לריקבון של האשפה שהצטברה בתוך הפיר .             כמו כן פסולת רטובה אשר נזרקה כאשר השקית אינה קשורה היטב ,או קרועה יכולה להתפזר בתוך הפיר וחלק ניכר מימנה ידבק אל דפנות השוט ויגרום למושבות של חיידקים ,בקטריות ופטריות ,ובעיקר לריח לא נעים אשר יעלה מתוך הפיר היישר לתוך חדרי הקומות של הבניין ויגרום לאי נוחות של הדיירים .לכן מומלץ לזרוק בשקית זבל אשר קשורה היטב וללא חורים על מנת שהפסולת שבה לא תתפזר ,ולא לדחוס קרטונים ושקיות גדולות אשר מתקשות להיכנס לתוך פיר השוט על מנת שלא לגרום לסתימה .

כאשר נוצר ריח רע אשר נובע מהזבל שנזרק ,מה ניתן לעשות ?

לרוב הריח הרע מגיע מחדר הדחסן ,אך ראשית יש לבצע בדק כללי ולבדוק מהיכן הריח מגיעה . יכול להיות שהוא מגיעה משקית זבל אשר נתקעה בין הקומות ,או פסולת אשר נדבקה לדפנות הפיר או שבכלל מחדר הדחסן אשר מכיל כמויות אדירות של אשפה אשר נזרקות לתוכו דרך הפיר כל יום .     לאחת שאיתרם את מקור הריח ,מומלץ לבצע ניקיון באמצעות חומרי ניקיון מתאימים ולבצע שטיפה יסודית באמצעות קיטור .כמו כן מערכת אוורור מומלצת גם היא בשל היתרון שלה בפירוק המולקולות של הריח והסירחון ,היתרון שלה בחיסול המיקרואורגניזמים ,חיידקים ,בקטריות ווירוסים .כמו כן אוורור מוריד משמעותית את הריח אשר יוצא אל מחוץ לחדר הזבל ועולה דרך פיר השוט לדירות .     אחת לשבוע יש לבצע שטיפה יסודית של פיר השוט ,ואחת לחודש שטיפה וחיטוי של חדר הדחסן .

כיצד מערכת אוורור יכולה לבטל ריח רע מחדר הזבל ?

ניתן להתקין מחולל אוזון אשר יונק אל תוכו את אוויר הסביבה והופך את החמצן שבתוכו לחמצן פעיל שהוא האוזון .האוזון במצבי הכימי הזה כחמצן פעיל ניחן בתכונות של יכולת פירוק מולקולות הריח מכל סוג וחיסול כל המיקרואורגניזם השוהים בחדר הזבל .כמו כן הוא מכיל מערכת טיהור וחיטוי אשר פועלת בהפסקה אשר ניתנת לשליטה באמצעות טיימר מיוחד וכמו כן המערכת אשר נועלת אוטומטית את הכניסה לחדר הזבל ולדחסנית עצמה בעת ביצוע פעולת המערכת .המערכת יכולה לטהר את כל פיר השוט ,כל שהריח הרע לא יתפשט לדירות הדיירים .המערכת מספקת בעצם טיהור של כל סוגי חלל האוויר מריחות רעים ,טיפול בריחות ועובש ממערכות מיזוג האוויר ,חיטוי חללים מחיידקים ובקטריות .המערכת עצמה מצריכה התקנה מהירה ופשוטה ועומדת בתקנים החמורים ביותר .

התקשרו עכשיו