שוט אשפה

שוט אשפה הוא בעצם צינור אשפה העשוי נירוסטה והוא מותקן בצורה אנכית בבניינים רבי קומות ,הוא מאפשר זריקה קלה ומהירה של הפסולת דרכו . ניתן לראות שכל שוט מכיל בתוכו מתקן אוורור אשר מותאם ל20 החלפות של האוויר בהתאם לגובה הבניין ,כמו כן הוא מכיל מנגנון ניקוי ושטיפה אשר בנוי משלושה חלקים ,מתקן תליה ,כננת ומברשת . בנוסף קיים צינור אשפה יבש . בנוסף לכך בכל קומה אי זוגית החל מהקומה הראשונה של הצינור ,מותקנים קופסאות למתזי אש ,למקרה של שריפה .

מתן יעוץ ופתרונות לשוט אשפה

בין היתר על מנת שהאשפה לא תרעיש קיימת הזווית האקוסטית ,הזווית מיוצרת מפח פלב"מ 304 בעובי 1.5 מ"מ . קיימת לו דופן כפולה בחלקה התחתון אשר מגנה מפגיעה מכנית בעת צניחת האשפה . שוט לבניין הוא הפתרון הזול והיעיל ביותר המוצע על פי חוק התכנון והבנייה לאיסוף האשפה בבניינים רבי קומות . השוטים שלנו מיוצרים מנירוסטה איכותית ובעלי מפרט טכני המספק מענה לכל הצרכים החשובים בבניין מניוד ,ניקיון ,אוורור ,אקוסטיקה ,בטיחות אש ,ועד סוגי שוט אשפה שונים עליהם נפרט בהמשך .

שוט אשפה בוחרים בחברת גלפרליין

שוט אשפה

שוט אשפה

מהו שוט אשפה סטנדרטי ?

שוט אשפה מיועד להעברת האשפה בבנייני המגורים לחדר אצירת האשפה . מערכת זו מקלה על חיי הדיירים בכך שהיא מאפשרת להם את האפשרות להשליך את הפסולת שלכם ישירות מחדר המדרגות ללא כל אפשרות לרדת לחדר האשפה למטה . השוט יותקן בתור פיר בנוי ויקובע כל 3 מטרים לקיר באמצעות ברגים וגומיות . כמו כן בכל קומת מגורים תותקן דלת אשר פתיחתה תאפשר את השלכת האשפה לתוך חדר הדחסן שם מותקנת מכולת האשפה . כאשר תגיע לתחתית הצינור היא תגלוש הישר בתוך הזווית כלפי מתקן אצירת האשפה .

מהו שוט אשפה כפול ?

שוט אשפה כפול מיועד להעברת שני זרמי אשפה נפרדים ,יבש ורטוב . מקומת המגורים לחדר אצירת האשפה . הדיירים אינם צריכים לרדת עוד לחדר האשפה על מנת לזרוק את הפסולת שלהם ,אלא פשוט לצאת אל חדר המדרגות ולהשליך את האשפה מין המתקן אשר מיועד לכך . השוט הכפול יותקן בתוך פיר בנוי הכפול מגודלו של פיר סטנדרטי . בכל קומת מגורים ,בחדרון האשפה הקומתי ,יותקנו בעצם שני סוגי מתקנים .האחד יהווה מתקן אשר מיועד לאשפה אשר מוגדרת כאשפה יבשה ,ובצדו השני יהיה מתקן אשר מיועד לאשפה אשר מוגדרת ,אשפה רטובה .שוט זה זהה במפרטו הטכני לשוט אשפה סטנדרטי והוא בעצם שני שוטים סטנדרטיים אשר מוצבים סמוך אחד לשני .

מהו שוט אשפה חכם ?

שוט האשפה החכם פותח במטרה לקדם את מדיניות הפרדת האשפה במקור ,על פי הדרישות של משרד הגנת הסביבה . ההפרדה במקור הינה הפרדתה של פסולת ביתית לשני זרמים ,פסולת אשר הינה פריקה ביולוגית או בשמה השני ,אורגנית . כגון מוצרי חלב ,קליפות ביצים ,שאריות מזון ,פירקות וירקות ועוד .

  שירות מהיר ומקצועי

כל יתר סוגי הפסולת הינם פסולת יבשה ,כגון טיטולים ,קופסאות שימורים ,פלסטיק ועוד . בקצה התחתון של שוט האשפה יותקן מתקן אשר משמש להפרדה של האשפה והוא מיועד לנתב את האשפה האורגנית ואת האשפה היבשה אל תוך כלי אצירת האשפה אשר מותאם לו . המתקן עצמו עשוי מפלדה והוא יופעל על ידי מערכת בקרה ופיקוד בהתאם לסוג האשפה אשר תוכנס אל תוך השוט על ידי הדיירים . יהיה ניתן לראות על כל אחת מהדלתות הקומתיות של שוט האשפה פאנל שליטתי אשר נמצא בכל עת באחד משני המצבים ,מצב המתנה ,כאשר כל הנורות כבויות ומערכת הבקרה מחכה להנחיות . או מצב הורדת אשפה ,אשר בלחיצה על אחד משני הכפתורים מאפשר את הפתיחה של דלת פינוי האשפה . כאשר תידלק הנורה הירוקה אשר מציינת את הורדת האשפה בקומה שממנה מתבצע פינוי האשפה ,ביצר הקומות תדלק הנורה הצהובה ,אשר מציינת נא להמתין כי המערכת כרגע בשימוש על ידי דייר אחר . כאשר הפסולת תגיע אל חדר האשפה ,ידלקו נורות נא להמתין ביתר הקומות ודיירים אחרים יוכלו להשתמש בשוט האשפה .

שאלות ותשובות בנושא שוט אשפה

תפקידו של שוט אשפה נועד להעברה של אשפה בבנייני מגורים בחדר המיועד להשלכת האשפה. המערכת מאפשרת לדיירים המתגוררים בבניין להשליך את האשפה ישירות מחדר המדרגות למתקן באופן נוח ופשוט מאשר לרדת לחדר האשפה ולרוקן את האשפה.

את השוט יש להתקין בתוך פיר בנוי ובכל הקומות בבניין תותקן דלת אשר בעת הפתיחה תתאפשר השלכה של האשפה למקום המיועד.

בבניין בו מותקן שוט אשפה חשוב ביותר כי תתבצע תחזוקה שוטפת וניקיון על בסיס שבועי על מנת להקפיד ולשמור על איכות החיים של הדיירים המתגוררים בבניין. היעדר תחזוקה בבניין עשוי להוביל להצטברות מאסיבית של אשפה או בקטריות והתוצאה עשויה להיות איכות חיים ירודה ואף הופעה של מזיקים.

על מנת ליהנות מהניקיון בבניין והיעדר ריח רע חשוב מאד להסתייע בשירות חברת ניקיון אשר תערוך ניקיון מקצועי בשוט האשפה כולל תחזוקה מונעת וכן ניקוי באמצעות קיטור ודלתות של שוט האשפה.

כיום ישנן חברות ניקיון רבות אך השאלה היא כיצד תבחרו את החברה המקצועית ביותר, זו אשר תערוך את הניקיון היסודי ביותר. אחת הדרכים היא להתבונן באתר האינטרנט של החברה. אתר האינטרנט של החברה הוא כרטיס הביקור הטוב ביותר של החברה ובאמצעותו ניתן לבחון את ההיצע. נוסף על כך, ניתן להתייעץ עם לקוחות עבר. בבואכם להגיע אל החברה, אל תהססו לבקש רשימה טלפונית של לקוחות עבר על מנת לשמוע מהם אודות החברה וכיצד הם רואים את השירות הניתן ב

על מנת לבחור את החברה הטובה ביותר באפשרותכם להגיע לפגישת התרשמות. במהלכה של הפגישה תהיה לכם האפשרות ללמוד רבות אודות ניסיונה של החברה וכן אודות צוות העובדים בה. כאשר זה נוגע לאיכות החיים, ההמלצה היא לא להתפשר ולבחור את החברה האיכותית והטובה ביותר. בחירת החברה הטובה ביותר תבטיח כי התוצאה תהיה בהתאם.

התקשרו עכשיו